Draudzības spēle florbolā

19. oktobrī Baldones sporta kompleksā tika aizvadīta draudzības spēle florbolā starp Baldones pamatskolu un vidusskolu. Jaunā paaudze ir pietiekami spēcīga šajā sporta veidā, tāpēc izaicinājām lielo klašu pārstāvjus.

Spēle sākās ļoti līdzīgos sastāvos un pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 2:2. Otro trešdaļu ar vārtu guvumu pirmajās sekundēs atklāja pamatskolas komanda, bet ilgi vadībā nebijām, jo jau pēc nospēlētām 6 minūtēm rezultāts bija 5:3 vidusskolas komandas labā. Iesākot trešo trešdaļu, pamatskolas komanda izrādīja pārākumu un ilgu laiku uzturējās pretinieku zonā, kas arī sekmēja panākumus, un rezultāts tika izlīdzināts – 5:5. Diemžēl pēdējās trīs minūtēs vidusskola palielināja rezultātu starpību līdz 7:5 un pamatskolas komanda vairs nevarēja atspēlēties. Spēles beigu rezultāts – 7:5 vidusskolas labā. Paldies komandām par piedalīšanos un skatītājiem par atbalstu!