Florbola spēle starp 10. un 11. klašu meitenēm

25.janvārī Baldones sporta kompleksā notika jautra florbola spēle starp 10. un 11. klašu meitenēm.

Jau pirms spēles sākuma tribīnes bija pilnas ar atbalstītājiem, īpaši krāšņi izcēlās desmito klašu fani, kas ar dažādiem tērpiem un skaņu signāliem uzmundrināja savu komandu. Spēles sākumā vadībā izvirzījās 10.klases meitenes, kas rezultātu atklāja jau otrajā minūtē. Pēc šiem vārtiem viņas pārņēma spēles gaitu un kontroli laukumā, bet 11.klases meitenes atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem, kas diemžēl vārtu guvumu neatnesa.

Otrais periods bija pilns ar spraigiem pretuzbrukumiem un metieniem pa vārtiem, bet atkal pārākas bija 10.klases meitenes un visspožāk izcēlās Linda Kazlauska, kas ar individuālo meistarību pārmācīja pretinieces.

Trešajā periodā uzvarētājs teju jau bija noskaidrots, bet fanu atbalsts tribīnes palika tikai skaļāks. Noteikti visrezultatīvākā 10.klases komadā bija Linda, kas pārliecinoši apspēlēja pretinieces un nopelnīja septiņus punktus (5+2). 10.klases vārtsardze tā arī netika pārspēta, neskatoties uz visiem bīstamajiem metieniem. Spēles beigu rezultāts 8:0 10.klases labā.

Paldies sporta skolotājam P.Naglim par organizāciju, komadām par piedalīšanos un skatītājiem par lielisko atbalstu!