Florbola spēle starp pamatskolas un vidusskolas zēniem

6. decembrī Baldones vidusskolas sporta kompleksā norisinājās sīva florbola spēle starp pamatskolas un vidusskolas zēniem.
Vidusskolas komanda Lioni spēlē uzvarēja pamatskolas komandu Delfīni ar 10:4 (3:1, 2:0, 5:3)
Pirmās trešdaļas laikā rezultātu 3. minūtē atklāja vidusskolas komandas Lioni spēlētājs Viesturs Ģēģeris (1:0), un jau 2 minūtes pēc tā komandas Delfīni spēlētājs Elsts Gustavs Dāgs, rezultātu izlīdzināja 1:1. Vidusskolas komanda to tā neatstāja, Ralfs Runcis un Lauris Dūzelis izcīnīja 2 golus, kas ļāva vadībā izvirzīties Lioni komandai – 3:1.
Pārliecinošo sniegumu komanda Lioni turpināja demonstrēt arī otrajā periodā, neskatoties uz to, ka tas sastāvēja no bīstamiem pretuzbrukumiem un metieniem pa vārtiem, kas diemžēl nenesa vārtu guvumus pamatskolas komandai, taču komanda nepadevās un turpināja cīņu par uzvaru, turpretim vidusskolas komandas Lioni uzbrucējs Viesturs Ģēģeris izcīnīja 2 vārtu guvumu savai komandai.
Pēdējā perioda pirmajā pusē trīs vārtus pēc kārtas iemeta komandas Delfīni spēlētājs Kristiāns Līviņš, taču tas neapturēja komandas Lioni zēnus- Robertu Bērziņu, Mareku Vaičuku un Lauri Dūzeli- no vārtu gūšanas. Pēdējais vārds šajā cīņā piederēja komandas Lioni spēlētājam Rolandam Bračam, kas ar precīzu metienu panāca rezultatīvo uzvaru 10:4.
Par rezultatīvākajiem spēlētājiem tika atzīti komandas Lioni spēlētāji Viesturs Ģēģeris un Lauris Dūzelis, tikmēr pretiniekiem ar trim vārtiem un vairākām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kristiāns Līviņš, kurš arī tika atzīts par labāko spēlētāju. Abu komandu vārtsargi pārliecinoši sargāja vārtus, neskatoties uz visiem bīstamajiem metieniem.
Spēli bija ieradušies vērot līdzjutēji, un no tribīnēm bija dzirdami līdzjutēju saucieni, kas spēlētājus uzmundrināja. Spēle bija saspringa, bija jūtama zēnu dedzīgā aizrautība, un viņu sejās bija manāms cīņas spars.
Paldies sporta skolotājam P.Naglim par organizāciju, komandām par piedalīšanos un skatītājiem par atbalstu.