ZPD aizstāvēšana

Baldones vidusskolā 15.februārī notika 11.klases skolēnu ZPD aizstāvēšana.

4 skolēnu darbi tika izvirzīti uz ZPD reģionālo konferenci:

V.A.Antone “4.kl.skolēnu un vecāku tiesības un pienākumi, izpratne un attieksme”,

P.Dance “Pusaudži par kontracepciju”,

D.Kučika “Nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi un to lietošanas tendences Baldones iedzīvotāju vidū”,

E. Ivanova “Integrētās mācības: temats”Kvadrāts” 3.klasēs”.

Apsveicam Pierīgas novadu olimpiāžu uzvarētājus 2017./18.m.g.

Angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Publiskā runa”

                                                                                                     Evisa Tomiņa 9. klase- 2. vieta, skolotāja V. Matisāne

                                                                                                     Madara Stolere 9. klase-atzinība, skolotāja V. Matisāne

Pierīgas novadu skatuves runas konkurss- Paula Elizabete Garā  9.  klase 3. vieta , skolotāja B. Kaļķe

Pierīgas novadu sacensības peldēšanā-  Emīlija Puķīte 5. klase-1.vieta, skolotājs P. Naglis

Angļu valodas olimpiāde– Alise Salnāja  8. klase 2. vieta, skolotāja V. Matisāne

Vācu valodas alternatīvā olimpiāde “Izteiksmīgā runa”

                                                           Gvido Ušpalevičs 7. klase 1. vieta, skolotāja L. Bergmane

                                                           Artūrs Dumbris   7. klase 2. vieta, skolotāja L. Bergmane

Ķīmijas olimpiāde-                  Eduards Ķerūds 11. klase 1. vieta, skolotāja A. Ozoliņa

                                                           Klāvs Daniels Skulte 9.klase atzinība, skolotāja E.Spolīte

Matemātikas olimpiāde-       Anete Korotkeviča  7. klase 2. vieta, skolotāja Z. Skrastiņa

                                                           Ričards Aizupietis 5.klase atzinība, skolotāja Z. Skrastiņa

                                                          Marks Kušners 7. klase atzinība, skolotāja Z.  Skrastiņa

Latviešu valodas olimpiāde– Elīna Ivanova 11. klase 1. vieta, skolotāja D.  Cekula

Mājturības olimpiāde-            Rihards Kauliņš 8. klase atzinība, skolotājs R.  Tenis

Fizikas olimpiāde-                    Klāvs Daniels Skulte 9.klase atzinība, skolotājs J. Kauliņš    

Angļu val. konkurss ” Edelweiss”     

                                                            Solvita Birīte  6. klase 2. vieta, skolotāja V.  Matisāne

                                                           Loreta Sāra Beikerte  3. klase atzinība, skolotāja I.  Melngaile

Matemātikas olimpiāde-       Klāvs Daniels Skulte 9. klase atzinība, skolotāja I.  Čipāne-Kipāne

                                                          Agnese Krūmiņa 9. klase atzinība, skolotāja I.  Čipāne-Kipāne

                                                          Guntars Mieriņš 10. klase atzinība, skolotāja A. Čerāne

                                                          Elīna Ivanova 11. klase  atzinība, skolotāja A.  Čerāne

Vēstures olimpiāde-              Paula Elizabete Garā  9.  klase atzinība , skolotāja I.  Odnocenova

                                                         Madara Stolere 9. klase atzinība , skolotāja I. Odnocenova

Latviešu valodas olimpiāde-Paula Elizabete Garā 9. klase 2. vieta, skolotāja B. Kaļķe

                                                            Emīlija Graustiņa atzinība 9. klase, skolotāja B. Kaļķe

Vizuālās mākslas olimpiāde-Keitija Kriškovska 4. klase 2. vieta, skolotāja D. Leveika

                                                            Betija Bunkše 9. klase atzinība, skolotāja D. Leveika

Angļu valodas olimpiāde–      Aivars Viška  11. klase atzinība, skolotāja V.  Matisāne