Pasākumu kalendārs

Baldones vidusskolas pasākumu plāns 2018./2019.m.g.

 

Septembris
03.09. Pirmdiena Zinību diena
06.09. Ceturtdiena “Latvijas skolas somas” atklāšanas koncerts
07.09. Piektdiena Tēva diena – 9. septembrī
10.09. Pirmdiena Sākumskola liek ziedu paklāju „Latvijai 100”
11.09. Otrdiena Pierīgas novadu  sporta spēles minifutbolā Mārupē
13.09. Ceturtdiena Skolas rudens kross
14.09. Piektdiena Ekoskolu apbalvošanas ceremonija Rīgā
19.09. Trešdiena Fotokonkurss “Baldones ainavu dārgumi”
21.09. Piektdiena Olimpiskā diena 2018 “Teniss vieno”
22.09. Sestdiena Ekopadome piedalās iniciatīvā “Piekrastes Tīrrade”
25.09. Otrdiena Skolas vecāku padomes sanāksme plkst. 19.00
26.09. Trešdiena Eiropas Valodu diena
26.09. Trešdiena Fotografēšanās
27.09. Ceturtdiena Fotografēšanās
27.09. Ceturtdiena Pierīgas novadu skolēnu rudens kross Riekstukalnā
28.09. Piektdiena Zinātnieku nakts
Oktobris
01.-02.10.   Sadraudzības pasākums ar Rūjienas vidusskolu
05.10. Piektdiena Skolotāju diena
08.-12.10.   Karjeras nedēļa
08.-12.10.   Latvijas simtgade. 1918.-1938. (12., 8.a, 4.a)
09.10. Otrdiena Skolas padomes sanāksme plkst. 18.00
12.10. Piektdiena 5.kl. un 10.kl. iesvētības
15.-19.10.   Latvijas simtgade. 1938.-1958. (11., 5.a, 5.b, 4.b)
16.10. Otrdiena Pierīgas novadu sporta spēles basketbolā Ādažos
15.-19.10. Trešdiena Florbols. Pamatskola : Vidusskola.
22.10.-26.10.   Rudens brīvlaiks
29.10.-02.11.   Latvijas simtgade. 1958.-1978. (10.a, 6.a, 6.b, 3.a, 3.b)
29.10.-04.11.   Ekoskolu rīcības dienas
Novembris
05.11. Pirmdiena 2.kl. Džimbas nodarbības Dardedzē
05.-09.11.   Latvijas simtgade. 1978.-1998. (10.b, 7.a, 7.b, 2.a, 2.b)
06.11. Otrdiena Vecāku diena
06.11. Otrdiena Pierīgas novadu sporta spēles “Veiklo stafetes” Krimuldā
09.11. Piektdiena Mārtiņdienas gadatirgus
11.11. Svētdiena Lāpu gājiens par godu Lāčplēša dienai
12.-16.11.   Latvijas simtgade. 1998.-2018. (9.a, 9.b, 8.b, 1.a, 1.b)
12.11. Pirmdiena 2.kl. Džimbas nodarbības Dardedzē
13.11. Otrdiena Pierīgas novadu sporta spēles “Tautas bumbā” Mārupē
14.11. Trešdiena Konkurss “Mans talants Latvijai”
16.11. Piektdiena Svinīgā svētku līnija par godu Latvijas simts gadiem
27.11. Otrdiena Pierīgas novadu sporta spēles “Tautas bumbā” Mārupē
Decembris
14.12. Piektdiena Ziemassvētku koncerts vecākiem plkst. 18.00
20.12. Ceturtdiena Ziemassvētku karnevāls + klašu vakari
21.12. Piektdiena Svinīgā svētku līnija. Liecību izdošana.
24.12.-04.01.   Ziemas brīvlaiks
Janvāris
14.-18.01. Trešdiena Skolas sacensības basketbolā
Janvāris   Makulatūras vākšanas konkurss
18.01. Piektdiena 20. janvāris – 1991.g. barikāžu atceres diena
Februāris
13.02. Trešdiena Ēnu diena
14.02. Ceturtdiena Valentīndienas pasākumi
15.02. Piektdiena Noslēdzas konkurss “Labākais vidusskolēns 2019”
22.02. Piektdiena Žetonu vakars
Februāris   ZPD aizstāvēšana
Marts
01.03. Ceturtdiena Pierīgas novadu sacensības daudzcīņā
01.03.-03.03.   Izstāde „Skola 2019”
06.03. Trešdiena Vecāku diena
11.03.-15.03.   Pavasara brīvlaiks 1.-11.klašu skolēniem
18.03.-22.03.   Pavasara brīvlaiks 1.-12.klašu skolēniem
21.03. Ceturtdiena Dambretes sacensības sākumskolai
25.03. Pirmdiena 25. marts – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena 25. martā un 14. jūnijā
Marts   Zemes stunda
Aprīlis
01.04. Pirmdiena Brīnumainās pārvērtības
08.04. Pirmdiena Ātrais randiņš ar profesijām
16.04. Otrdiena Interešu diena. Koncerts vecākiem plkst. 17.00
24.04. Trešdiena Ielu stafetes
30.04. Otrdiena Noslēdzas konkurss “Labākā klase 2018”
30.04. Otrdiena Noslēdzas konkurss “Labie darbi”
Aprīlis   Lielā talka
Maijs
02.05. Ceturtdiena 1.maijs – Darba svētki un LR Satversmes sapulces sasaukšanas diena, 4. maijs – LR Neatkarības atjaunošanas diena, 8. maijs – Nacisma sagrāves diena un Otrā pasaules kara upuru piemiņas diena
09.05. Ceturtdiena Eiropas diena
10.05. Piektdiena Pieņemšana pie direktores plkst. 17.00
10.05. Piektdiena 12. maijs – Mātes diena
15.05. Trešdiena 15. maijs – Starptautiskā ģimenes diena
17.05. Piektdiena Pēdējais zvans 9.un 12.klasei
27.05.-30.05.   Projektu nedēļa
31.05. Piektdiena Svinīgā svētku līnija. Liecību izdošana
Jūnijs
03.06.-30.08.   Vasaras brīvlaiks 1.-8. un 10.-11. klašu skolēniem
07.06. Piektdiena Izlaidums 12.klasei plkst. 17.00
15.06. Sestdiena Izlaidums 9.klasei plkst. 13.00
15.06.-25.06.   Sadarbības projekts ar vācu skolēniem