Site icon Baldones vidusskola

12., 9.b,10.kl. skolēnu aktivitātes

23. martā 12. klase devās mācību ekskursijā uz Latvijas Kara muzeju, lai novērtētu izstādes “Kara anatomija: cilvēka dzīvības vērtība” un “Cīņa par Ukrainu”, kā arī patstāvīgās ekspozīcijas par Latvijas teritorijā notikušajiem kariem. Pēcpusdienā jaunieši apmeklēja Latvijas Bankas zināšanu centru “Naudas pasaule”, kur gida pavadībā izstaigāja un iepazina naudas vēstures, centrālo banku un komercbanku uzdevumus, kā arī papildināja zināšanas par monetāro politiku. Vakarpusē apmeklējām Rīgas Jūgendstila centru, kurā bija iespēja atgriezties vairāk kā simts gadu senā pagātnē, kā arī nofotografēties tā laikmeta tērpos. Skolēni uzzināja, ka noteicošais faktors, lai Rīgas vēsturisko centru iekļautu UNESCO kultūras mantojuma sarakstā, bija tieši lielā jūgendstila ēku koncentrācija mūsu galvaspilsētā.

Skolotāja S. Mežiniece

22. martā 9.b klase ar klases audzinātāju L.Šupoli-Teni un skolotāju R.Teni devās mācību ekskursijā uz Anatomijas muzeju. Ekskursijas ietvaros uzzinājām vairāk par cilvēka ķermeni un to, kā tas darbojas, apskatījām daudz dažādus eksponātus, kuros bija iespēja tuvāk saskatīt cilvēka ķermeņa daļas, kā arī uzzinājām daudz interesantus stāstus par anatomiju un tās nozīmi. Pēc Anatomijas muzeja devāmies uz lāzertagu, kurā ieguvām iespēju saliedēties tuvāk, kā komanda. Ekskursijas pieredze bija ļoti noderīga un interesanta mums visiem.

Irbe Adele Mince, 9.b klase

Jauniešu NVO iniciatīvas “Rites Attīstībai” kolektīva saliedēšanās pasākums 10. klasei

21. martā 10. klase devās klases saliedēšanās pasākumā- pārgājienā. Īpašu saliedētības sajūtu radīja tas, ka maršrutu domāja skolēni, nevis gāja pēc jau iepriekš sagatavota plāna. Ejot pārgājienā, bija jāveic daži uzdevumi, piemēram, vismaz vienu reizi jānoiet no takas un pēc tam visiem kopā jāatrod ceļš atpakaļ, jāšķērso grāvis vai upe vietā, kur nav tilta, jāvienojas dziesmā, kā arī jāizdara labs darbs dabai- jāiznes no meža vairāk kā tika ienests. Bet pats svarīgākais, protams, sastrādāties ar klases biedriem, izzināt dabu mums apkārt, jauki un lietderīgi pavadīt laiku. Pārgājiena nobeigumā katram bija iespēja dalīties ar savām domām un sajūtām.

 10.klases skolnieces Emīlija Puķīte

Exit mobile version