“Atbildīgs pārtikas patēriņš”


24. un 25. oktobrī septiņi Baldones vidusskolas Ekopadomes pārstāvji devās uz pieredzes apmaiņas pasākumu Daugmales pamatskolā. Pasākumā piedalījās četras skolas – Daugmales pamatskola, Tīnūžu pamatskola, Baldones vidusskolas un Babītes vidusskola.
Skolu pārstāvji sevi iepazīstināja ar prezentāciju, kas apskatīja skolu caur pārtikas prizmu. Sadarbojoties grupās, skolēni iepazina viens otru un skolas teritoriju. Pirmās dienas vakaru noslēdzot ar veselīgām aktivitātēm baseinā un vakarēšanu un dejām skolā.
Otro dienu skolu pārstāvji iesāka ar gardām brokastīm un došanos pārgājienā uz zemnieku saimniecību “Atvases”. Saimnieks Andris Mangulis skolēniem stāstīja, kas ir bioloģiskā saimniecība, atbildot uz jautājumiem. Atgriežoties skolā, Ekopadomes pārstāvjus sagaidīja pārsteigums – dārzeņu sautējums, krāsnī cepti dārzeņi un ķirbju kūka. Visas šajos ēdienos tika izmantoti Z/S “Atvases” audzētie produkti.
Baldones vidusskolas Ekopadomes pārstāvji vēlas teikt lielu paldies Daugmales pamatskolai par viesmīlīgo uzņemšanu un sarūpētajām aktivitātēm! Prieks par sadarbību!

no images were found