Baldones novada Sociālais dienests piedāvā atbalstu

Baldones novada Sociālais dienests no š.g. 1.jūlija līdz septembra pēdējai apmeklētāju pieņemšanas dienai uzsāk pieņemt iesniegumus sociālajai palīdzībai  un sociālajam atbalstam mācību piederumu un apģērba iegādei,  uzsākot jaunu mācību gadu. Tiesības saņemt konkrēto atbalstu ir:

  1. Daudzbērnu ģimenēm, dvīņu un vairāk vienās dzemdībās dzimušo bērnu ģimenēm, un aizbildņa ģimenēm, ja bērni apgūst izglītības programmu Baldones novada pašvaldības  pirmskolas izglītības iestādē, un Baldones novada  pamata un vidējās izglītības iestādēs, kā arī visās valsta teritorijās esošajās internātskolās.
  2. Atbalsta apmērs – ir līdz EUR 35,57 vienam bērnam pamata un vidējās izglītības progammās, un
  3.  līdz EUR 22,00 vienam bērnam  pirmskolas izglītības obligātās apmācības programmā.
  • Ģimenēm, kurām ir Sociālā dienesta izsniegta spēkā esoša izziņa par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusa piešķiršanu, un bērni apgūst izglītības programmu Baldones novada pašvaldības  pirmskolas izglītības iestādē, un Baldones novada  pamata un vidējās izglītības iestādēs, kā arī visās valsts teritorijā esošajās internātskolās un profesionālās izglītības iestādēs.
  • Pabalsta apmērs ir līdz EUR 55,90 vienam bērnam pamata un vidējās izglītības progammās, un
  •  Līdz EUR 34,40  vienam bērnam pirmskolas izglītības obligātās apmācības programmā.

Svarīgi! Vērsties Sociālajā dienestā, lai aizpildītu iesnieguma veidlapu un iesniegt izdevumus apstiprinošus dokumentus!  

  • Aicinām daudzbērnu, dvīņu vai vairāk vienās dzemdībās dzimušu bērnu, trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērnu vecākiem saņemt atlaidi par ēdināšanas pakalpojumiem Baldones novada pirmskolas izglītības iestādē 50% apmērā.

Svarīgi! Vērsties Sociālajā dienestā iepriekšējā mēnesī  pirms jauna mācību gada sākuma, lai aizpildītu iesnieguma veidlapu!

Svarīgi!  Lai saņemtu atbalstus daudzbērnu, dvīņu vai vairāk vienās dzemdībās dzimušo bērnu un  aizbildņu ģimenēm, dzīves vietas  deklarētai adresei jābūt Baldones novada pašvaldībā ne mazāk kā sešus mēnešus!

Projekts “Latvijas Skolas soma”

Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros pirmklasnieki apmeklēja izrādi “Kraukšķītis”. 1.b un 1.c klase brauca 17.decembrī uz Ādažiem, bet 19.decembrī 1.a klase – uz Jelgavas kultūras namu. Izrāde aizrāva mazos skatītājus ar košajiem tērpiem,skanīgo mūziku un dziesmām. Kaut arī izrāde notika vēlu vakarā, mājupceļā nevienam prāts uz miegu nenesās. Bērniem bija aktuāli diskutēt, kāpēc Kraukšķītis pazuda un kā pret viņu izturējās meža iemītnieki.

Izrādes beigās Kraukšķītis aicināja skatītājus fotografēties ar galvenajiem varoņiem.

Apsveicam Pierīgas novadu olimpiāžu uzvarētājus 2018./19.m.g.

Ričards Rasums

Pierīgas novadu konferencē ieguva 1. pakāpi, Latvijas 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē medicīnas un veselības zinātņu sekcijā  ieguva 2. pakāpi ,  skolotāja S. Krastiņa

Krievu valodas alternatīvā olimpiāde “Izteiksmīgā runa”

Sofija Gucale 7. klase 3. vieta, skolotāja S. Krastiņa

Evnika Žuravļova 7. klase 3. vieta, skolotāja S. Krastiņa

Angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Publiskā runa”

Evisa Tomiņa 10.b klase 3. vieta, skolotāja V. Matisāne

Eduards Ķerūds 12. klase atzinība, skolotāja V. Matisāne

Tehnoloģiju jomas alternatīvā olimpiāde 7.-9.kl.

komanda ieguva 2. vietu, skolotāji L. Šūpole Tene, R. Tenis,

J. Miklašonoka

Solvita Birīte 8. klase

Ralfs Gustiņš 8. klase

Matra Sokolova 9. klase

Vācu valodas olimpiāde 8.kl.

Gvido Ušpalevičs 8. klase 1. vieta, skolotāja L. Bergmane

Lauris Ziemelis 8. klase atzinība, skolotāja L. Bergmane

Rīgas un Pierīgas novadu apvienības vācu valodas 8. klašu 49. olimpiādes 3. posmā 3. vietu ieguvis Gvido Ušpalevičs (8. a), (skolotāja L. Bergmane).

Vācu valodas alternatīvā olimpiāde “Izteiksmīgā runa” 7.kl.

Solvita Birīte 7. klase 1. vieta, skolotāja L. Bergmane

Luīze Persidska 7. klase 3. vieta, skolotāja L. Bergmane

Matemātikas olimpiāde 5.-8. kl.

Samanta Marjeta Eglīte 7. klase 3. vieta, skolotāja V. Fogele

Gustavs Greiers 5. klase   atzinība, skolotāja I. Čipāne-Kipāne

Ričards Aizupietis 6. klase  atzinība, skolotāja I. Čipāne-Kipāne

Edvards Balodis 6. klase atzinība, skolotāja I. Čipāne-Kipāne

Latviešu valodas olimpiāde 11.-12. kl.

Elīna Ivanova 12. klase 1. vieta, skolotāja D. Cekula

Alternatīvā olimpiāde “Prāta banka” 

atzinība komandas dalībiekiem, skolotājs I. Kūkuma, A. Damberga

Kristiāna Dubra 2.b klase

Valters Dreimanis 2.b klase

Emīls Krols 2.a klase

Henriete Mežule 2.a klase

Ķīmijas olimpiāde

Beatrise Dreimane 11. klase  atzinība, skolotāja E. Spolīte

Eduards Ķerūds 12. klase atzinība, skolotāja A. Ozoliņa

Ekonomikas olimpiāde

Elīna Ivanova 12. klase atzinība, skolotāja S. Zavacka

Matemātikas olimpiāde 9.-12. kl.

Imants Mieriņš 10.a klase 1. vieta, skolotāja A. Čerāne

Elīna Ivanova 12. klase 2. vieta, skolotāja A. Čerāne

Anna Tobija 11. klase atzinība, skolotāja A. Čerāne

Fizikas olimpiāde

Imants Mieriņš 10.a klase 1. vieta, skolotājs J. Kauliņš

Aivars Viška  12. klase 3. vieta, skolotājs J. Kauliņš

Programmēšanas olimpiāde

Markuss Bēmers 10.a klase 1.vieta, skolotājs M. Junkers

Imants Mieriņš 10.a klase atzinība, skolotājs M. Junkers

Latviešu valodas olimpiāde 8.-9. kl.

Anete Korotkeviča 8.klase 3. vieta, skolotāja B. Kaļķe

Angļu valodas olimpiāde   

Eduards Ķerūds 12. klase 3. vieta, skolotāja V.  Matisāne

Klāvs Daniels Skulte 10. klase 3. vieta, skolotāja V.  Matisāne

Aivars Viška  12. klase atzinība, skolotāja V.  Matisāne

Olimpiāde kultūras jomā

atzinība komandas dalībiekiem, skolotāja D. Leveika

Keitija Krištovska 5.a klase  

Marianna Laime-Babre  4.b klase 

Kristiāns Nosovs 4.a klase

Madara Raižģe  5.b klase

Bioloģijas olimpiāde

Simona Plotnietce 10.a klase 2. vieta, skolotāja B. Lūce