ELIVA piedalās reģionālajos SMU pasākumos

Skolēnu mācību uzņēmums ELIVA, kas ražo Elīnas Ivanovas dizainētus īslaicīgo tetovējumus un uzlīmes, kuras var izkrāsot, pagājušajā nedēļā piedalījās divos reģionālajos SMU pasākumos CITS BAZĀRS Bauskā un Iecavā. Abi tirdziņi aizritēja ļoti veiksmīgi, uzņēmumu atzinīgi novērtēja arī žūrija.

15. decembrī SMU ELIVA piedalījās Bauskas Ziemassvētku tirdziņā Bauskas autoostā. Uzņēmumus vērtēja žūrijas pārstāvji no dažādiem pazīstamiem un veiksmīgiem uzņēmumiem. Baldones vidusskolu pārstāvošais uzņēmums ieguva nomināciju UZ ZINĀŠANĀM BALSTĪTS PRODUKTS un Swedbank simpātiju balvu, kā arī ļoti vērtīgu pieredzi.

Arī svētdien, 17. decembrī, reģionālajā SMU pasākumā CITS BAZĀRS IECAVĀ bija lieliska iespēja iegādāties SMU ELIVA ražotos produktus, kā arī apskatīt citu jauniešu radīto uzņēmumu produkciju. Arī šajā pasākumā SMU ELIVA veicās brīnišķīgi. Daudzi pasākuma apmeklētāji iegādājās īslaicīgos tetovējumus kā dāvanas Ziemassvētkos gan sev, gan mīļajiem. Arī šajā tirdziņā SMU ELIVA neiztika bez sasniegumiem – tika iegūta skaistumkopšanas salona Kamilli simpātiju balva!

Vairāk par šiem pasākumiem un citām SMU ELIVA aktualitātēm uzzini Facebook un Instagram.