Labākais vidusskolēns 2016

Skolā norisinājās konkurss “Labākais vidusskolēns 2016”. Tajā pirmo vietu ieguva 10. klases skolniece Elīna Ivanova, iegūstot naudas balvu un apmaksātu ceļojumu uz Itāliju, taču 2. vietā ierindojās 11. klases skolniece Līva Krūziņa, kura arī devās piedāvātajā ceļojumā.

Tikām uzaicinātas uz Varesi Itālijā pie skolas absolventes Ilzes Baltmanes. Pirmajā dienā devāmies lidojumā Rīga – Milāna, tikām sagaidītas lidostā un uzreiz braucām uz Varesi. Tur iepazinām pilsētu un nobaudījām pirmos Itālijas gardumus. Vēlāk devāmies uz modes metropoli Milānu, kurā guvām iespaidu par skaisto arhitektūru, devāmies pastaigā un apmeklējām Milānas katedrāli, kā arī nogaršojām itāļu ēdienus.

Nākamajā saulainajā dienā devāmies uz Maggiore ezeru, kurā apskatījām divas salas, kas mūs pārsteidza ar burvīgi iekoptiem dārziem, krāšņu pili un mazām, piemīlīgām ieliņām. Vakarā, lai ieraudzītu Itāliju no nedaudz augstāka skatpunkta, ar kājām devāmies kalna virsotnē. Tur vērojām saulrietu, baudījām gardas un izsmalcinātas vakariņas, kā arī, sagaidot tumsas iestāšanos, vērojām izgaismoto pilsētu ainavu no augšas.

Trešajā dienā jau bija laiks doties uz lidostu, lai atgrieztos Latvijā, vedot mājās atmiņas un neaizmirstamas emocijas par piedzīvoto Itālijā.

Milzīgs paldies Ilzei Baltmanei par doto iespēju, kopīgo laika pavadīšanu, pozitīvismu un iepazīstināšanu ar Itālijas dažādību!

Elīna Ivanova