Ekoskolas padome 2017/2018.m.g. stāsta par sevi

AleksandraSveiki, mani sauc Aleksandra un es mācos 12. klasē. Ekopadomē pieteicos jau pagājušajā mācību gadā un nevienu brīdi to nenožēloju. Šo gandrīz divu gadu laikā esmu uzzinājusi tik daudz par to, kā rūpēties par dabu mums apkārt, kā arī esmu ieguvusi milzīgu pieredzi un jaunus draugus. Ekopadome ir lieliska vieta, kur pilnveidot gan sevi, gan savas prasmes un zināšanas. Darba ir daudz, bet gandarījuma sajūta ir nepārspējama. Mums vienmēr ir jautras sanāksmes, jo atmosfēra ir ļoti forša.

ElinaMani sauc Elīna. Ekopadomes sastāvā esmu jau otro gadu. Esmu daudzpusīga, radoša, mērķtiecīga un uzņēmīga personība, kas atvērta jaunām iespējām. Ekopadome paver plašas iespējas parādīt sevi, kā arī sniedz jaunu pieredzi un padara skolas dzīvi daudz interesantāku. Darbošanās Ekopadomē man ir sniegusi daudz zināšanu par vides tēmām, iemācījusi sadarboties komandā, devusi izaicinājumus, lieliskus draugus no visas Latvijas un nozīmīgu pasākumu organizēšanas, kā arī sociālo tīklu profilu veidošanas un uzturēšanas pieredzi. Manuprāt, Ekopadome ir īstā vieta, kurā pilnveidot sevi, realizēt idejas un dalīties noderīgās zināšanās arī ar citiem!

MadaraEs esmu Madara un Baldones vidusskolas Ekopadomē darbojos jau otro gadu un priecājos par šo iespēju. Esot Ekopadomē, esmu gan iemācījusies daudz ko jaunu, gan pilnveidojusi sevi. Esmu ieguvusi daudz jaunu zināšanu par lietām, kas vienmēr ir apkārt, bet kuras tiek palaistas garām. Mūsu kolektīvs ir jauks un strādāt gatavs. Vienmēr strādājam ar patiku, jo darām to, kas tuvs sirdij un ir svarīgs, un nepieciešams.

MartaMani sauc Marta! Es mācos 8.klasē un Ekopadomē piedalos jau 3 gadus. Ar prieku palīdzu organizēt un vadīt Eko aktivitātes. Esmu ieguvusi lielu pieredzi, neaizmirstamas emocijas un jaunus draugus. Protams, ka mans uzskats un redzējums uz visu apkārtējo ir ļoti mainījies, jo ir iegūtas daudz plašākas zināšanas par vidi.

KristianaSveiki, mans vārds ir Kristiāna. Pieteicos Ekopadomē, jo vēlējos mainīt savu dzīvesveidu, kā arī skatījumu uz to. Pateicoties Ekopadomei, esmu sapratusi, ka dabu mums apkārt ir jāsaudzē. Tāpēc vēlos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku iesaistītos dabas saudzēšanā, lai mēs dzīvotu tīrā un sakoptā vidē.

MontaMani sauc Monta , es mācos 11. klasē. Ekopadomē darbojos jau otro gadu un nenožēloju ne minūti, ka tajā pieteicos. Ekopadomē pieteicos, jo mani ieinteresēja visi Ekopadomes veidotie pasākumi un vēlējos piedalīties to veidošanā. No Ekopadomes esmu iemācījusies kā dzīvot ekoloģiskāk.

LeticijaMani sauc Letīcija. Es mācos 7. klasē, un es pieteicos dalībai Ekopadomē, jo man jau sen ir patikusi daba un ekoloģisks dzīvesveids, un ar šo pulciņu es varu iedrošināt citus darīt to pašu.

Teo_RalfsEs esmu Teo Ralfs, mācos 8. klasē. Pieteicos dalībai Ekopadomē, jo es vēlos, lai pasaule kļūtu labāka un vēlos palīdzēt savai skolai ar labiem darbiem un idejām.

LauraMani sauc Laura, un es mācos 10. klasē. Esmu pievienojusies Baldones vidusskolas Ekopadomei, jo man rūp, kas notiek ar vidi mums apkārt. Tai pievienojos pagājušajā mācību gadā. Vēlējos attīstīt sevi un iegūt jaunas zināšanas par to, un ļoti priecājos, ka izdarīju šādu izvēli. Dēļ dalības ekopadomē esmu kļuvusi dabai draudzīgāka, acīgāka uz negatīvajām lietām vidē, kā arī mudinu tādiem būt apkārtējiem cilvēkiem. Darbojoties Ekopadomē, esmu ieguvusi daudz jautru un pozitīvu atmiņu no kopā pavadītā laika ekskursijās, sadraudzības pasākumos un citos pasākumos gan skolā, gan ārpus tās, kas saistīti ar Ekoskolu programmu, it īpaši, esmu iepazinusi daudz jaunu un interesantu cilvēku, kuri beigās ir kļuvuši par tuviem draugiem. Priecājos, ka esmu daļa no Ekopadomes, un spēju darīt labu vietai, kurā atrodos un dzīvoju.

RolandsMans vārds ir Rolands, mācos 11. Klasē. Ekopadomē darbojos otro gadu. Ko lai daudz saka – esmu Ekopadomes tehniskais darbinieks. Vēlos, lai visi rūpējas par vidi sev apkārt!