Projekts Smart generation

Baldones vidusskola piedalās Erasmus+ atbalstītā projektā, kura viens galvenajiem mērķiem ir radīt aplikācijas viedtelefoniem, ko varētu izmantot mācību procesā. Šajā projektā piedalās 15 Latvijas skolas un skolas no Itālijas, Spānijas, Rumānijas, Beļģijas.

Lai diskutētu, cik nepieciešamas ir mobilās aplikācijas mācību procesā, kāda ir pieredze, prasmes un realitāte 7.oktobrī skolā viesojās projekta koordinatore Latvijā no Rūjienas Daina Roze un jaunieši no Francijas un Itālijas.

Notika diskusijas ar 9.-12.klašu skolēniem par viņu pieredzi, lietojot viedtālruņus, kā arī starpbrīžos tika spēlētas interaktīvas spēles un sarunas, bija iespējams iepazīties ar informāciju par projektu.

Invalid Displayed Gallery

Projekta pārstāvji viesojās arī speciālās izglītības klasēs, apskatot bērnu darbus, aprunājoties un piedāvājot bērniem piemērotas aktivitātes.

Invalid Displayed Gallery

Viesi tika sirsnīgi sagaidīti arī brīvā laika pavadīšanas centrā “Baltais ērglis”, kur kopā ar bērniem spēlēja un organizēja spēles un bija priecīgi, saņemot bērnu gatavotās dāvaniņas.

Invalid Displayed Gallery

Paldies visiem par atsaucību!