Sadraudzības pasākums ar rūjieniešiem!

No 1. – 2. oktobrim Baldones vidusskolā viesojas Rūjienas vidusskolas 7. klase. Jau otro reizi pēc kārtas tiekamies visi kopā! Pagājušo gadu mēs, 6. a klase devāmies uz Rūjienu, lai iepazītu Rūjienas vidusskolas 6. klasi un pilsētu.  Šoreiz tikāmies pie mums Baldonē, Baldones vidusskolā, kur sagaidījām viņus ar apskāvieniem un prieku sejā.  Nu mēs esam jau septītie.

Atbraucot spēlējām iepazīšanās spēli, lai gan mēs taču jau viens otru zinājām! Tad jau sekoja iepazīšanās ar skolas direktori Dz. Knohenfeldi, kura mūsu draugiem izrādīja skolas telpas un apkārtni. Vēlāk mūs gaidīja orientēšanās pasākums pa  Baldoni. Rūjieniešiem bija iespēja apskatīt jauno stadionu, sēravotu ,,Ķirzaciņa”, estrādi un citas Baldonē nozīmīgas vietas. Visvairāk draugiem patika mūsu jaunais stadions.

Tad jau vakarā varējām kārtīgi iesvīst! Burvīgais talantu šovs skanēja pa visu aktu zāli. Varējām iepazīt cits cita talantus.  Pasākuma ēdināšana bija patiešām fantastiska! Varējām pamieloties ar skolas pavāru gatavoto.

Pēc talantu šova skanēja skaļi mūzika un varēja kārtīgi uzdancot! No rīta nebija patīkami pamosties tik agri, bet priekšā gaidīja gājiens uz Riekstukalnu, kur  apskatījām apkārtni un devāmies uz observatoriju. Skatījāmies zvaigznājus, bet kā tad bez eksperimentiem? Arī eksperimenti tika mums parādīti! Tad nu saņēmām pēdējo maltīti pirms atvadīšanās un atvadījāmies ar daudz apskāvieniem.

  1. a klases skolniece Solvita Birīte