Līdzpārvaldes sastāvs 2013./2014.m.g.

Dāvis Gauja

Dāvis Gauja
Skolēnu līdzpārvaldē esmu gatavs darīt visu, ko kolektīvs prasītu, vēl, protams, esmu gatavs uzņemties vadību par sporta pasākumu rīkošanu, tajā iesaistītu arī Dāvi Laicānu. Esmu gatavs runāt līnijās pie mikrofona tikai NE vienatnē. Vairāk par mani pašu – nosvērts, kad to vajag, protu diskutēt, strādāt komandā. Varu arī uzņemties vadītāja lomu atsevišķos pienākumos. Ir ambīcijas, un arī tieku līdz to piepildīšanai. Aizrautība, principā sports, visa veida sports. Kad neguļu vai neesmu skolā, esmu zālē vai uz laukuma. Esmu pabeidzis mākslas skolu, tā kā varu arī kaut ko noformēt, tas man tā kā padodas.

Dāvis Laicāns

Dāvis Laicāns
Tātad mani sauc Dāvis Laicāns, aktīvi nodarbojos ar sportu un esmu jau trešo gadu skolas līdzpārvaldē! Līdz šim esmu skolā organizējis basketbola turnīrus, kā arī uzaicinājis uz mūsu skolu Dāvi Dudeli un Jāni Lāci! Mans mērķis ir panākt skolas attīstību sportā, lai visāda mēroga sacensībās būtu lielāki sasniegumi!

Valērija Dovidenko

Valērija Dovidenko
Skolēnu līdzpārvaldes draudzīgajā kolektīvā savu darbību sākšu jau otro gadu. Esmu radoša, aktīva un draudzīga meitene, kas vienmēr palīdzēs, uzklausīs un atbalstīs. Skolēnu līdzpārvaldē mēģināšu palīdzēt ar jaunām, radošām un interesantām idejām, kas varētu uzlabot skolas vienkāršo, pelēko ikdienu, padarot to krāsaināku un daudz aizraujošāku. Mudināšu vairāk skolēnus piedalīties un apmeklēt SL organizētos pasākumus, jo tieši skolēnu atbalsts motivē un mudina kaut ko darīt, censties, plānot un organizēt. Tāpat paralēli darbojos skolas avīzes “Mirklis” izveidē kā galvenā redaktore un aktīvi piedalos dažādos skolas pulciņos. Skolēnu līdzpārvaldē palīdzēšu ar savām idejām mākslinieciskajā noformējumā un dažādās citās jomās.

Agnese Līce

Agnese Līce
Līdzpārvaldē pieteicos jau otro gadu pēc kārtas. Iepriekš jau ir bijusi neliela pieredze pasākumu organizēšanā. Līdzparvaldes darbā esmu gatava sniegt savu optimismu, pieredzi, mērķtiecību. Esmu gatava iesaistīties pasākumu un akciju organizēšanā, mākslinieciskā noformējuma veidošanā.

Monta Līvmane

Monta Līvmane
Esmu gana radoša, lai arī varbūt vēl neesmu to vēl pietiekami izrādījusi. Kopš mācos Baldones vidusskolā, esmu gan piedalījusies, gan arī rīkojusi kādus pasākumus, piedalījusies skolas sporta sacensībās.Skolēnu līdzpārvaldē darbojos trešo gadu, tādēļ domāju, ka viss vēl ir priekšā. Pagājušajā gadā esmu rīkojusi dažādus pasākumus kopā ar saviem kolēģiem.Turpmāk centīšos piedalīties un organizēt daudz un dažādus pasākumus, izrādot interesi un degsmi!

Toms Priedītis

Agnese Līce
Es esmu nolēmis piedalīties līdzpārvaldes darbā, lai aktīvi iesaistītos skolas dzīvē, palīdzētu skolā rīkot gan sporta, gan mācību konkursus un sacensības, kā arī, lai skolēniem palīdzētu labāk iejusties savā starpā.Vēl vēlos palīdzēt skolotājām viņu grūtajā darbā, lai kaut nedaudz atvieglotu viņu pūles, lai mēs, skolēni, kaut ko iemācītos.

Oksana Sizova

Oksana Sizova
Es līdzpārvaldē pieteicos, lai piedalītos skolas dzīvē un gūtu jaunas zināšanas. Gribu dalīties ar savam idejām un dot padomus. Vēlētos organizēt kādu pasākumu, lai skolēniem būtu interesanti un jautri. Patīk palīdzēt cilvēkiem.

Kristiāna Putniņa

Kristiāna Putniņa
Mani sauc Kristiāna un šogad pirmo reizi esmu pieteikusies un ievēlēta skolēnu līdzpārvaldē. Par sevi es varu teikt, ka esmu jautra un pozitīva. Nepieciešamas tikai pāris iedvesmas minūtes un es varu ierosināt trakas idejas, kas vienmēr beidzas ar kādu smieklīgu piedzīvojumu.

Arnis Lamberts

Arnis Lamberts
Piedalos līdzpārvaldē, lai iesaistītos skolas aktivitātēs, palīdzētu skolēniem labāk iejusties skolas sabiedrībā. Vēl ļoti vēlos palīdzēt rīkot gan sporta pasākumus, gan arī citus pasākumus un turnīrus, lai uzlabotu skolēnu savstarpējās attiecības, kā arī savstarpējo cieņu vienam pret otru.

Diāna Jurkšta

Diāna Jurkšta
Es vēlos būt līdzpārvaldē, jo man patīk organizēt , cenšos visu izdarīt laikā un, protams, kvalitatīvi paveikt darbu. Vēos skolēnos atmodināt dzīves prieku , organizējot dažādus pasākumus , kuros visi varētu piedalīties. Vēlos, lai skolēni uz skolu nāktu ar prieku un savas vēlmes vadīti, lai uz skolu dotos ar domu, ka skola ir ne tikai vieta, kur visu laiku bez apstājas jāmācās, bet ar domu, ka tur var arī labi pavadīt laiku.

Aleksa Šace

Aleksa Šace
Kāpēc es pieteicos līdzpārvaldē? Līdzpārvaldē pieteicos, lai vairāk interesētos par skolas dzīvi un pasākumiem. Vēlos vairāk piedalīties dažādos pasākumos un tos rīkot, arī iesaistīt tajos citus skolēnus.