Līdzpārvaldes sastāvs 2015./2016.m.g.

Arnis Lamberts

Arnis LambertsMani sauc Arnis un es atbalstu iesaistīšanos skolas aktivitātēs, tāpēc vēlos iedrošināt arī pārējos skolēnus būt aktīviem un sniegt ierosinājumus, kā es un pārējie varētu uzlabot skolas vidi. Tāpat piedalos sporta pasākumu un turnīru rīkošanā, tādējādi uzlabojot skolēnu savstarpējās attiecības un cieņu vienam pret otru.

Dana Esteri Damlamajana

Dana Esteri DamlamajanaIesaistīšanās skolēnu līdzpārvaldē arī 11.klasē lika man saprast, ka man patīk nevis tikai palīdzēt organizēt pasākumus, bet būt iniciatorei pasākumu un dažādu ideju, aktivitāšu realizēšanai, kā arī cilvēkam, kas spēj izveidot komandu un paveikt ieplānoto. Labvēlīga skolas vide, kuru izbauda gan skolēni, gan skolotāji, gan arī citi apmeklētāji – tas ir mērķis, kas ir sasniedzams, aktīvi iesaistoties līdzpārvaldē. Tāpēc jaunu izaicinājumu pieņemšana un nerimstošā darbošanās citu labā turpināsies arī šogad, protams, neiztiekot bez regulāras tējas dzeršanas, līdzpārvaldes interjera plānošanas, smieklu pilnām tikšanās reizēm un dažreiz arī slinkošanas, lai atgūtu enerģiju lieliem darbiem!

Paula Dance

Paula DanceSkolēnu līdzpārvaldē piedalos jau otro gadu. Esmu gatava piedalīties skolas pasākumu organizēšanā, gan arī būt dalībniece. Patīk dažādas sporta aktivitātes, pati nodarbojos ar sportu, kā arī mani aizrauj trakas idejas. Ar lielāko prieku esmu gatava izpalīdzēt cilvēkiem!

Daniela Elise Dūmiņa

Daniela Elise DūmiņaVēlējos pieteikties skolēnu līdzpārvaldei, jo patīk aktīvi piedalīties skolas organizētajos pasākumos, kā arī palīdzēt tos organizēt.

Aleksandra Moskaļenko

Aleksandra MoskaļenkoMani sauc Aleksandra, līdzpārvaldē darbojos jau iepriekšējā gadā. Godīgi sakot, tas man iepatikās, tāpēc izlēmu to izdarīt arī šogad. Man patīk piedalīties un rīkot pasākumus, manuprāt, tā ir lieliska iespēja piedalīties skolas dzīvē un tas palīdz iepazīties ar skolēniem. Esmu gatava darīt daudz līdzpārvaldes labā!

Aleksa Šace

Aleksa ŠaceLīdzpārvaldē esmu jau otro reizi un nu jau zinu, ka līdzpārvalde sniedz iespējas izzināt skolas dzīvi un veidot dažādus pasākumus. Ja man jāraksturo sevi, tad varu teikt, ka esmu jautra un izpalīdzīga (gandrīz vienmēr). Man patīk veidot pasākumus, jo vienmēr ir gandarījums pēc paveiktā darba. Līdzpārvalde ir īstā vieta, kur dot savas idejas citiem, labi pavadīt laiku ar labu komandu un padzert siltu tēju.

Viktorija Amanda Antone

Viktorija Amanda AntoneLīdzpārvaldē esmu jau otro gadu, piedaloties tur, esmu ieguvusi atmiņas un pieredzi pasākumu rīkošanā, domāšanā. Strādājot kopā ar līdzpārvaldi, vienmēr var pasmieties un labi pavadīt laiku. Man ļoti patīk sadarboties ar citiem skolēniem, tāpēc vēlos to darīt arī turpmāk un papildināt skolas dzīvi, padarīt to interesantāku, rīkojot dažādas aktivitātes.

Severīns Nērings

Severīns NēringsMana pieredze pasākumu organizēšanā vai dalībā – es esmu bijis atbildīgs par klases pasākumu vadīšanu, mani tas ļoti ieinteresēja. Esmu piedalījies gan skolas, gan rajona olimpiādēs, kā arī aktīvi iesaistos skolas dzīvē. Patīk veidot dažādus sporta pasākumus.
Motivācija iesaistīties skolēnu līdzpārvaldē – vēlos dalīties ar savām idejām un aktīvi piedalīties skolas līdzpārvaldes darbā. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, darboties grupā.

Rebeka Skolmeistere

Rebeka SkolmeistereMani sauc Rebeka Skolmeistere, mācos Baldones vidusskolas 10.klasē. Esmu radoša personība, kurai patīk gan pašai radīt mākslu, gleznojot un izkopjot dažādas tehnikas, kā arī iepazīt citu radošu personu darbus, vairāk interesējoties par intelektuālo literatūru, psiholoģiju, filosofiju. Esmu atvērta jaunām zināšanām un izaicinājumiem, cenšoties mācīties no dažādām situācijām, apzināties un iepazīt.

Enija Miezīte

Enija MiezīteEsmu atraktīva un radoša. Patīk sadarboties komandās. Līdzpārvaldē pieteicos, lai izbaudītu pēdējo gadu šajā skolā pilnvērtīgi un ne tikai piedalītos pasākumos, bet arī palīdzētu tos veidot un noorganizēt.

Kristīne Počepko

Kristīne PočepkoŠis ir jau otrais gads, kad esmu pieteikusies skolēnu līdzpārvaldē. Tajā aktīvi piedaloties, esmu ieguvusi jaunu pieredzi un arī turpmāk vēlos to iegūt, kā arī gribu turpināt rīkot dažādas aktivitātes un pasākumus skolēniem.

Sanijs Normunds Gauja

Sanijs Normunds GaujaNav apraksta

Toms Priedītis

Toms PriedītisNav apraksta (mēdzu špikot no Sanija)

Vents Feldmanis

Vents FeldmanisMani sauc Vents Feldmanis. Lai gan parasti neesmu ļoti ekspresīvs, taču vajadzīgajos momentos vienmēr varu padot nepieciešamo padomu vai kādu spontānu ideju. Šīs spontānās idejas ir viena no lietām kas man ļoti patīk, ne velti draugu lokā mana iesauka ir Kovaļskis (varonis, kas vienmēr izdomāja kādu izeju no situācijas multenē “Madagaskaras pingvīni”).