Līdzpārvaldes sastāvs 2016./2017.m.g.

Aleksandra Moskaļenko

Sveiki, mani sauc Aleksandra un es mācos 11.klasē. Līdzpārvaldē darbojos jau kādu labu laiciņu, man ļoti patīk iesaistīties skolas dzīvē un dalīties ar savām idejām. 2016.gadā tiku ievēlēta kā līdzpārvaldes “galva”. Manuprāt, tā ir milzīga pieredze manā dzīvē, jo tieku uzklausīta un manas idejas tiek īstenotas. Līdzpārvaldes sapulces vienmēr ir smieklu pilnas, tāpēc es visiem iesaku pieteikties mūsu komandai jau nākamgad!

Rebeka Skolmeistere

Mani sauc Rebeka un es mācos 11.klasē. Esmu radoša personība, kurai patīk gan radīt mākslu, gan vērot citu radīto mākslu. Šī ir viena no tām vietām, kur varam dalīties savās radošajās idejās, lai padarītu skolas dzīvi interesantāku.

Kristīne Počepko

Sveiki, esmu Kristīne no 11.klases. Aktīvi piedaloties skolēnu līdzpārvaldē, esmu ieguvusi jaunu pieredzi, zināšanas, kā arī turpmāk vēlos tās papildināt, veidojot jaunus pasākumus, ieklausoties skolēnu vēlmēs un, protams, aicinot arī citus skolēnus aktīvi iesaistīties skolas dzīvē. Esmu par to, lai skolas vide ikdienā tiktu padarīta krāsaināka un interesantāka.

Paula Dance

Mani sauc Paula, es mācos 10.klasē. Skolēnu līdzpārvaldē esmu ne pirmo gadu. Esmu gatava piedalīties skolas pasākumu organizēšanā, gan arī būt dalībniece. Patīk dažādas sporta aktivitātes, kā arī bieži vien mēdzu izpaust savu radošo pusi. Mani aizrauj trakas idejas, tāpēc, ja kāda ideja mani ieinteresēs, es noteikti atbalstīšu to kā vien varēšu. Gadu laikā esmu sapratusi, ka skolēnu līdzpārvaldes telpa ir vieta, kuru es ar prieku apmeklēju.

Aleksa Šace

Sveiki, esmu Aleksa, mācos 11.klasē un līdzpārvaldē darbojos jau ilgu laiku! Man patīk piedalīties pasākumu rīkošanā! Vēl man ļoti patīk kaktusi.

Daniela Elise Dūmiņa

Mani sauc Daniela, es mācos 9.klasē. Vēlējos pieteikties skolēnu līdzpārvaldei, jo patīk aktīvi piedalīties skolas organizētajos pasākumos, kā arī palīdzēt tos organizēt. Tas ir kā mazs izaicinājums manā dzīvē, bet esmu sapratusi, ka šis viss man ir ļoti tuvs.

Viktorija Amanda Antone

Mani sauc Viktorija un es mācos 10.klasē. Līdzpārvaldē esmu jau trešo gadu, piedaloties tur esmu ieguvusi atmiņas un pieredzi pasākumu rīkošanā, domāšanā. Strādājot kopā ar līdzpārvaldi, vienmēr var pasmieties un labi pavadīt laiku. Mani piesaista sadarbošanās ar citiem skolēniem, tāpēc vēlos to darīt arī turpmāk un papildināt skolas dzīvi, padarīt to interesantāku rīkojot dažādas aktivitātes.

Megija Grieķe

Esmu Megija, mācos 11.klasē. Man ļoti patīk piedalīties pasākumu rīkošanā un dažreiz arī tajos piedalīties. Patīk darboties komandās un darīt visu kopā, esmu ļoti izpalīdzīga, draudzīga un reizēm arī kautrīga. Ļoti patīk izpriecāties un smieties. Baudu dzīvi, kamēr tā ir baudāma!

Līva Krūziņa

Esmu Līva no 11.klases. Skolēnu līdzpārvaldē, tāpat kā šajā skolā, esmu pirmo gadu. Uzreiz piekritu piedāvājumam būt viena no skolēnu līdzpārvaldes dalībniekiem, lai dalītos savās idejās un pilnvērtīgi izbaudītu skolā pavadīto laiku. Esmu te, lai īstenotu savas ieceres. Vajag tikai īstos cilvēkus blakus, kas piekritīs tikpat neprātīgām un reizēm trakām idejām, kādas ir man. Kopumā varu teikt, ka līdzpārvalde nenozīmē tikai neskaitāmu pienākumu nastu, bet gan izcili pavadītu laiku labā kompānijā.

Lauris Dūzelis

Mani sauc Lauris un es mācos 11.klasē. Arī es līdzpārvaldē esmu pirmo gadu, gribēju izmēģināt kau ko jaunu un man tas patīk. Esmu gatavs dalīties ar savām idejām, bieži vien esmu lielākais atbalsts, jo piekrītu visām idejām. Esmu dzīvespriecīgs un smaidīgs.

Modris Vonda

Esmu Modris, es mācos 11.klasē un līdzpārvaldē esmu pirmo gadu. Nepatīk mācīties, bet patīk piedalīties pasākumos, garšo ēst un patīk taisīt ēst, nodarbojas ar sportu, īpaši ar regbiju.

Elīna Ivanova

Sveiki, mani sauc Elīna un es mācos 10.klasē. Esmu daudzpusīga, radoša, mērķtiecīga un uzņēmīga personība, kas atvērta jaunām iespējām. Manuprāt, līdzpārvalde ir īstā vieta, kur iemācīties daudz noderīga jau skolas laikā, kā arī iespēja ieviest jaunas un aizraujošas lietas skolas dzīvē, pozitīvi pavadot vidusskolas gadus. Tā ir arī izdevība izaicināt un pilnveidot sevi, tāpēc esmu gatava izmēģināt savas spējas pasākumu organizēšanā un izmantot iespējas, kuras varu gūt, darbojoties skolēnu līdzpārvaldē.