Līdzpārvaldes sastāvs 2017./2018.m.g.

Daniela Elise Dūmiņa

DanielaMani sauc Daniela. Mācos 10.klasē. Līdzpārvaldē esmu jau 3. gadu. Tā ir neaizmirstama pieredze un piedzīvojumi, ar ko sastopas katrs līdzpārvaldes dalībnieks. Patīk piedalīties veidotajos pasākumos, kā arī palīdzēt tos organizēt!

Aleksandra Moskaļenko

AleksandraČau! Mani sauc Aleksandra un es mācos 12.klasē. Tu, kas šobrīd šo lasa, gan jau mani pazīsti, jo esmu gan piedalījusies, gan vadījusi skolas pasākumus. Noteikti, ka arī esi dzirdējis/-usi manu balsi skolas radiomezglā. Līdzpārvalde ir skolas miera un iedvesmas osta, jo visas sanāksmes ir jautras un pozitīvas. Arī šogad ar lielāko prieku vēlos iesaistīties skolas dzīvē, lai padarītu to daudz krāsaināku un interesantāku, jo skolēniem patīk ne tikai mācīties, bet darboties radoši. Šī ir tā vieta, kur es vienmēr jutīšos labi, jo visi līdzpārvaldes dalībnieki ir pilni ar pozitīvismu un labu garastāvokli, kā arī plāni un sapņi tiek īstenoti!

Elīna Ivanova

ElinaMani sauc Elīna un es mācos 11.klasē. Esmu motivēta iesaistīties skolēnu līdzpārvaldē un realizēt savas idejas, jo uzskatu, ka es varu ieviest jaunas un aizraujošas lietas skolas dzīvē. Esmu daudzpusīga, radoša, mērķtiecīga un uzņēmīga personība, kas atvērta jaunām iespējām. Manuprāt, līdzpārvalde ir īstā vieta, kur iemācīties daudz noderīga jau skolas laikā. Tā paver plašas iespējas parādīt sevi, kā arī sniedz jaunu pieredzi un padara skolas dzīvi daudz interesantāku. Labprāt iesaistīšos skolēnu līdzpārvaldē arī šogad, jo tā man ir daudz devusi, esmu sevi pilnveidojusi, kā arī uzskatu šo organizāciju par pozitīvu izaicinājumu, kurā var ne tikai iedvesmot sevi, bet arī citus jauniešus. Gribu realizēt visdažādākās idejas, kā arī izpaust savu viedokli, padarot skolā pavadīto laiku vēl produktīvāku un piepildītāku.

Viktorija Amanda Antone

ViktorijaMani sauc Viktorija Amanda un es mācos 11.klasē. Līdzpārvaldē esmu jau ceturto gadu, piedaloties tur esmu ieguvusi atmiņas un pieredzi pasākumu rīkošanā. Strādājot kopā ar līdzpārvaldi, vienmēr var pasmieties un labi pavadīt laiku, kā arī mēs kopā veidojam lielisku komandu. Mani piesaista sadarbošanās ar citiem skolēniem, tāpēc vēlos to darīt arī turpmāk un papildināt skolas dzīvi, padarīt to interesantāku, rīkojot dažādas aktivitātes.

Paula Dance

PaulaMani sauc Paula, es mācos 11.klasē. Darbojos skolēnu līdzpārvaldē jau vairākus gadus. Esmu gatava piedalīties skolas pasākumu organizēšanā, gan arī būt dalībniece. Patīk dažādas sporta aktivitātes, kā arī bieži vien mēdzu izpaust savu radošo pusi. Mani aizrauj trakas idejas, tāpēc, ja kāda ideja mani ieinteresēs, es noteikti atbalstīšu to kā vien varēšu. Gadu laikā esmu sapratusi, ka skolēnu līdzpārvaldes telpa ir vieta, kuru es ar prieku apmeklēju.

Kristiāna Rubene

KristianaMani sauc Kristiāna un es mācos 12.klasē. Esmu ļoti smaidīga un pozitīva meitene. Pilna radošu ideju, kā arī vienmēr gatava spontāniem un nedaudz trakiem piedzīvojumiem. Līdzpārvalde palīdz piešķirt košumu un papildina manu tā jau krāsaino personību!

Madara Megija Grieķe

MegijaEsmu Megija, mācos 12.klasē. Man ļoti patīk piedalīties pasākumu rīkošanā un dažreiz arī tajos piedalīties. Patīk darboties komandās un darīt visu kopā, esmu ļoti izpalīdzīga, draudzīga un smaidīga! Ļoti patīk izpriecāties un smieties. Baudu dzīvi, kamēr tā ir baudāma!

Elīza Parasiga-Parasiņa

ElizaMani sauc Elīza, es mācos 10.klasē. Šis ir pirmais gads, kad darbojos Baldones vidusskolas līdzpārvaldē. Esmu ļoti radoša un pozitīva, tāpēc vienmēr esmu ieinteresēta jaunās idejās un to īstenošanā. Jau iepriekš esmu organizējusi pasākumus klasē un ārpus skolas, man patīk to rīkošana un vadīšanas process.

Lauris Dūzelis

LaurisMani sauc Lauris un es mācos 12.klasē. Līdzpārvaldē darbojos jau otro gadu, Esmu gatavs dalīties ar savām idejām, bieži vien esmu lielākais atbalsts, jo piekrītu visām idejām. Esmu dzīvespriecīgs un smaidīgs.

Modris Vonda

ModrisEsmu Modris, es mācos 12.klasē un līdzpārvaldē esmu otro gadu. Nepatīk mācīties, bet patīk piedalīties un rīkot sporta pasākumus, patīk labi paēst un patīk taisīt ēst. Nodarbojos ar sportu, īpaši ar regbiju.

Anna Tobija

AnnaEsmu Anna, mācos 10.klasē. Man patīk piedalīties pasākumu organizēšanā un izpausties radoši. Baldones vidusskolā mācos pirmo gadu un, esot līdzpārvaldē, ceru palīdzēt, kā arī atbalstīt visas trakās un interesantās idejas un iesaistīties to īstenošanā. Man patīk sadarboties ar citiem skolēniem un kopā, cerams, varēsim veidot interesantāku un labāku skolu mums visiem.

Aleksa Aleksandra Šace

AleksaEsmu Aleksa no 12.klases. Līdzpārvalde ir forša!

Līva Krūziņa

LivaEsmu Līva no 12.klases. Skolēnu līdzpārvaldē, tāpat, kā šajā skolā, esmu otro gadu. Tā ir iespēja īstenot savas ieceres un lietderīgi izbaudīt skolā pavadīto laiku. Vajag tikai īstos cilvēkus blakus, kas piekrīt tikpat neprātīgām un reizēm trakām idejām, kādas ir man. Kopumā varu teikt, ka līdzpārvalde nenozīmē tikai neskaitāmu pienākumu nastu, bet gan izcili pavadītu laiku labā kompānijā un iespēju pasēdēt uz mīkstā līdzpārvaldes dīvāna.

Eduards Ķerūds

EduardsMans vārds ir Eduards un es mācos 11.klasē. Man ir gari mati, esmu skaļš un kaitinošs, bet, kad vajag kaut ko darīt, tad varu palīdzēt. Man patīk vadīt pasākumus. Līdzpārvaldē pieteicos, lai vadītu pasākumus un vēl darītu lietas, ko parasti dara līdzpārvaldē.