Site icon Baldones vidusskola

Skolēnu aktivitātes

8.a klase 30. aprīlī devās mācību ekskursijā uz Latvijas Leļļu teātri, kur parasti izrādes notiek ar lellēm. Šoreiz tā nebija! Izrāde “Jelgava ’94” ir domāta pusaudžiem (14+). Tās laikā ne tikai galvenais varonis pusaudzis Jānis, bet arī mēs meklējām savu identitāti, jo paralēles ar 1994. – 1995.g. pusaudžu identitātes meklējumiem un sajūtām varam arī atrast šodien. Izrādes laikā tikām ieskauti “Nirvānas” Kurta Kobeina bohēmas dūmu mākoņos, roka un smagā metāla skaņās un aktieru neparasto lomu spēlē. Izcilo mūziku sniedza aktieru grupa uz skatuves. Tas liecina par to, ka aktieris ir daudzveidīga profesija, kurā ne tikai ir jāmāk spēlēt sava loma, bet arī jāpiemīt dažādām prasmēm un spējai pielāgoties savai lomai, t. sk. prasmei spēlēt kādu no mūzikas instrumentiem, ko noskaidrojām arī T-stundas ietvaros kopīgās sarunās ar aktieriem. Pēc izrādes noskatīšanās radās vēlme izlasīt arī J.Joņeva romānu “Jelgava ’94”.

Dienas izskaņā devāmies “izlādēties” uz lāzerpeintbolu, pēc 2 stundu aktīva lāzera labirintu “sporta” tumsā mājās atgriezāmies noguruši, bet laimīgi…

Paldies #Latvijasskolassoma# par mums doto iespēju un #LatvijasLeļļuTeātris# par lielisko izrādi ar “dzīvo” grupas mūziku. Mēs noteikti vēl atgriezīsimies skatītāju rindās!
Skolotāja S. Sprudzāne

Exit mobile version