Sporto visa klase

3.novembra rītā 3.a klasē valdīja satraukums, jo priekšā bija gara, piedzīvojumiem pilna diena. Devāmies uz Valmieras olimpisko centru, kur tika atklāta 2017./2018. mācību gada “Sporto visa klase” jaunā sezona. Pēc divu stundu gara ceļa nonācām galamērķī, kur mūs sagaidīja koordinatore. Viņa mūs pavadīja un pieskatīja visas dienas garumā. Garderobē uzvilkām savus jaunos, vienādos sporta tērpus un devāmies uz notikuma vietu – zāli. Kā filmu zvaigznes nofotografējāmies pie foto sienas un arī ar dažādiem Latvijas sporta komandu talismaniem. Tad mums tika ierādītas vietas tribīnēs. Un ko nu? Līdz pasākuma atklāšanai vēl daudz laika, bet mūzika un gaismas tā vien aicināja doties draudzīgā dancī. Pienāca arī oficiālās atklāšanas laiks. Jauno sezonu uzsāka 107 jaunas trešklasnieku komandas, kopskaitā pusotrs tūkstotis jauno sportistu. Katra no tām tika uzaicināta, lai saņemtu komandas karogu. Arī mūsu kapteinis Kristiāns Nosovs un sporta skolotājs Elmārs Šefanovskis.

Kad karogi un apsveikuma vārdi bija saņemti, mūs iepriecināja interesanti priekšnesumi. Bija gan parkūristi – stipri, veikli un atraktīvi vingrotāji, gan bungu orķestris, gan sporta komandu talismani. Kā pēdējais uz skatuves kāpa dziedātājs Miks Dukurs, kurš mācēja mūs visus iesaistīt kopējā dziesmā.

Nemanāmi pienāca laiks doties mājās, bet visi vēl esam pacilātā garastāvoklī. Tas bija tikai sākums. Īstais darbs un sacensības vēl priekšā!

Klases audzinātāja Ilze Stuberovska