Koncertlekcija

  

 28.martā 5.a un 5.b klase apmeklēja koncertlekciju Rīgas Kongresu namā. Ļoti gaidījām šo pasākumu, jo cerējām, ka arī pēdējā koncertlekcija  būs tikpat interesanta kā iepriekšējās.

    Koncertlekcijas tēma bija,, Sūnu ciema zēni’’- senais stāsts par slinkajiem sūnciemiešiem, kuri nesakopa  pagalmus un ieauga netīrumos. Lai visas likstas beigtos, viņi devās meklēt Laimes lāci. Ceļojuma laikā Sūnciema jaunieši atklāja vienkāršu patiesību- katrs savu vidi veido pats. Tas bija fantastisks mūzikls – izrāde, dejas, mūzika! Tik augstvērtīgs sniegums Sergeja Jēgera, Marta Kristiāna Kalniņa, Andra Ērgļa dziedājumā un tēlojumā. Gan vizuāli, gan atraktīvi, kā arī kompozicionāli skatāma un mākslinieciski baudāma muzikāla izrāde par aktuālu tēmu-  atbildība par savas dzīves telpas sakopšanu. Mūzikls ļoti meistarīgi pierādīja izvirzīto ideju- katrs pats var mainīt gan sevi, gan attieksmi pret apkārtējo vidi, nevis izdomāts laimes lācis.

    Šajā mācību gadā esam daudzko guvuši, apmeklējot četras kvalitatīvas koncertlekcijas, kurās uzstājušies izcili mākslinieki. Esam vērojuši vizuāli noformētu skatuvi ar tehnoloģiju radītu fonu.  Pēc katra pasākuma skolēni rakstījuši vērtīgu atziņu domrakstus.  Cerēsim, ka nākamgad turpināsim izglītošanos!

                                                                                                                                           5.a kl.audz. R.Markova