3.a, 3.b, 5.a, 9.b, 5.c kl. mācību ekskursijas

18.05. Baldones vidusskolas 3.a un 3.b klases skolēni devās saliedēšanās pasākumā ”Zanzibārā” Mošķu medībās. Skolēni dalījās komandās, veica sarežģītus uzdevumus, pierādīja savu komandas garu, atbalstīja viens otru un lieliski pavadīja laiku! Priecājamies, ka abas klases spēja draudzīgi un saliedēti pievarēt izaicinājumus kopā. Trešās klases ir brīnišķīga komanda!

Skolotājas E.Mežule, B. Sviķe, Z. Brauere – Mince

Maija vidū 5.a klase devās mācību ekskursijā uz Jelgavu. Ekskursijas laikā paguvām apmeklēt četras interesantas vietas – Karameļu darbnīcu, Ā.Alunāna muzeju, Dzelzceļa muzeju un svaigās pastas ražotni Ozolniekos PastaHouse.
Karameļu darbnīcā noskatījāmies karameļu gatavošanas paraugdemonstrējumu, nodegustējām gatavo produkciju un katrs izgatavoja savu karameli.
Ā.Alunāna muzejā piedalījāmies izglītojošā programmā “Uz bīnes jāprot grozīties” – uz muzeja skatuvītes iestudējām pasaku “Vecīša cimdiņš” un lasījām anekdotes.Dzelzceļa muzejā apskatījām ekspozīciju, noklausījāmies stāstu par Jelgavas dzelzceļa mezgla vēsturi un cilvēkiem – stacijas personālu, lokomotīvju vadītājiem, ceļu un depo strādniekiem. Uzzinājām, kā tiek vadīta vilcienu kustība dzelzceļos, kāds kurpniekiem sakars ar dzelzceļu un kā darbojas tvaika lokomotīve.
Visaizraujošākais skolēniem šķita pastas ražotnes PastaHouse apmeklējums. Kad pats savām rokām var izgatavot Fettuccine, Fusilli, Spaghetti un citus pastas veidus un vēl ar veselīgām piedevām, tad tie ir paši gardākie!

Paldies vecākiem par atbalstu!

Klases audzinātāja Iveta Pelčere


17. maijā 9.b klase kopā ar audzinātāju L.Šūpoli-Teni un skolotāju R.Teni devās ekskursijā uz Jūrmalu, kur jauniešiem bija orientēšanās. Pēc tās skolēni baudīja pikniku un spēlēja volejbolu. Bija patīkama pēdējā atpūta pirms eksāmeniem.

9.b klases audzinātāja L.Šūpole-Tene

15.maijā 5.c klase devās garšīgā ekspedīcijā uz ģimenes uzņēmumu

“Skrīveru mājas saldējums “. Uzzinājām, ka pasaulē pirmais saldējums radās Itālijā. Tas bijis sasmalcināts Alpu kalnu ledus, pārliets ar ogām un augļiem. Katram skolēnam bija iespēja pagatavot saldējuma desertu, kā arī izbaudīt lirisku atkāpi ar dzeju un skaistām melodijām.

Skolotāja Dace Skujevska