6.a, 8.a kl. mācību ekskursija

10.maijā 6.a klase kopā ar skolotājām Ingrīdu Iršu-Podkalni un Ingrīdu Kokinu devās mācību un arī izklaides ekskursijā uz Lietuvu. Klaipēdā apmeklējām izzinošu delfīnu šovu, kurš bija savīts vienā stāstā par pasaules lielāko problēmu – vides piesārņojumu. Aizraujoša delfīnu izrāde, sagādāja lielu prieku skatītājiem. Gudrie dzīvnieki dejoja valsi, gleznoja Lietuvas karogu, dziedāja, spēlēja bumbu, kopā ar treneriem rādīja akrobātiskus priekšnesumus. Jūras muzejā aplūkojām 24 atjaunotus akvārijus, kur aptuveni bija 100 siltūdens un 60 aukstūdens zivju sugu pārstāvju. Akvārijos redzami Lietuvas upju un ezeru, Baltijas un Ziemeļu jūras iemītnieki, kā arī tropu dzīvnieki. Kā arī pastaigāties pa 25 metrus garo caurspīdīgo tuneli un ērti pavērot lielākā akvārija iemītniekus.

Tālāk devāmies uz Palangu, kur apmeklējām kūrortpilsētas galveno gājēju ielu, jūrā atveldzējāmies un laimīgi devāmies mājup. Liels paldies 6.a klases visiem vecākiem, kuri palīdzēja noorganizēt šo burvīgo ceļojumu! Sk.Ingrīda Irša-Podkalne

8.a klase 9. maijā devās mācību ekskursijā uz Turaidas pili, kur piedalījās orientēšanās spēlē ” Tūkstošgades stāsts”, kas veidota kā aktīvs un aizraujošs muzejrezervāta apmeklējums.Tas ir veids kā vienlaikus iepazīt Latvijas vēsturi un atraktīvi pavadīt laiku muzejā. Aplūkojām arī blakus esošo Gūtmaņu alu.
Adrenalīnu ķert un sevi neparasti izklaidēt devāmies uz Siguldas Lāzertagu.Tas ir veids kā saliedēt kolektīvu, jo tikai kopējiem spēkiem var paveikt spēles misiju.
Skolotājas V.Fogele un A.Sakne