Tikšanās ar T.Gāli


1.decembrī 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 9.b, 10., 11.klasēs notika tikšanās ar uzņēmēju Tomu Gāli. Sarunas laikā, daloties ar personīgo pieredzi T.Gāle vērsa skolēnu uzmanību uz katra prasmi uzņemties savas dzīves vadību ceļā uz sapņiem un mērķiem. Paužam gandarījumu un dziļu pateicību par liktenīgu satikšanos. Skolēni un skolotāji saka, ka bija izcila motivācijas nodarbība.

Emīlija R. 9.a :”Es šodien nodarbībā sapratu vairāk, kā līdz šim savā dzīvē. Toms visu salika pa plauktiņiem man saprotamā veidā. Tagad es vairāk ticu sev un apzinos, kā veidojas manas domas. Es sapratu, ka jātic sev, bet negatīvās domas jāatvaira.”

Edvards S. 9.a :”Es vairāk par visu sapratu cik nozīmīga ir disciplīna pret to, ko tu mīli un gribi.”

Gustavs M. 9.a :”Šī bija ļoti laba stunda. Es sapratu, ka manas domas var mainīt realitāti un disciplīna ir svarīgāka par motivāciju.”

Alfs V. 9.b : ”Man patika T.Gāles doma, ka visi grib būt miljonāri, bet negrib smagi strādāt. Es tam piekrītu. Es sapratu, ka vajag riskēt. Ne vienmēr var sanākt, bet no visām grūtībām ir jāizkuļas. Ir jāturpina!”

Sk. Ilona B :”Es nodarbībā piedzīvoju prieku par Toma spēju izkausēt skolēnu nedrošību un spēju iedvesmojoši stiprināt jaunošos ticību pašu spēkiem, vēlmi tiekties un neatlaidīgi strādāt. Arī es personīgi sapurināju drosmi uz saviem izaugsmes mērķiem.”