“Sociālā dialoga balva 2022”

Šī gada nogalē Baldones vidusskola kā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pirmorganizācija piedalījās LIZDA rīkotajā konkursā “Sociālā dialoga balva 2022”.

Konkursa mērķis bija noskaidrot un godināt labākos sociālā dialoga partnerus darba vietās, kurās īstenots profesionāls, cieņpilns, uz darba ņēmēju sociālo, tiesisko, ekonomisko, profesionālo interešu aizstāvību, kā arī labas pārvaldības, sadarbības stiprināšanas principiem balstīts sociālais dialogs.

Balvai tika izvirzītas labākās LIZDA pirmorganizācijas no visas Latvijas, taču apbalvotas tika 6 pašas izcilākās, kuru vidū bija arī Baldones vidusskola ar direktori Indru Šmiti un pirmorganizācijas priekšsēdētāju Inesi Čipāni-Kipāni.

Apbalvošanas ceremonija notika LIZDA rīkotās konferences  “Atbalsts jaunajiem pedagogiem sociālā dialoga ietvaros” noslēgumā.

          Mūsu skola saņēma gan skaistas  piemiņas balvas, gan naudas prēmiju 300 Eur vērtībā. Par iegūto naudas balvu tiks iegādāts kafijas automāts skolotāju atpūtas telpai.

          Lepojamies, ka strādājam Baldones vidusskolā, kur valda savstarpēja cieņa un sadarbība starp darbiniekiem un iestādes vadību.